Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


Wim Hakkesteegt

Wim Hakkesteegt (rok narodenia: 1962) mechanik.

 

Ja a moja manželka sme robili krížovky. Pre tento šport sme mali jasne žltý Ford Transit, kde som jazdil a moja žena bola na postrannom vozíku. Milovali sme to, najmä aby sme boli schopní urobiť niečo podobné. Toto sme urobili už niekoľko rokov. Vlastne sme nikdy nemali vlastné auto, pretože to nebolo potrebné. Všetko bolo pre nás dostupné na bicykli. Keď sme mali autá, používali sme ich výlučne pre náš šport.

 

4 roky som študoval elektroniku na LTS Gorinchem. Hneď po škole som začal pracovať, ale po 2 mesiacoch som zistil, že elektrina nie je nič pre mňa. Potom som 4 roky opravoval štartéry a dynamá. Po týchto 4 rokoch som pracoval pre obchod s motorkami 17.5 roka. Robil som tu skoro všetko. Pracoval som v dielni, obchode s motormi a predával som motorkárske oblečenie. Mojou vášňou je revízia motorov.

 

Môj sen auto je čierna MGA. Myslím, že je dôležité, aby bolo auto pekne postavené, takže farba na mne nezáleží. Radšej vidím žltej, červenej alebo zelenej MGA, ktorá je pekne postavená ako úhľadne dokončená čierna MGA.