Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Nedeľa 1. novembra (Deň všetkých svätých) EXTRA OTVORENÉ od 12:00 do 16:00


Wim Hakkesteegt

Wim Hakkesteegt (rok narodenia: 1962) mechanik.

Ja a moja manželka sme robili krížovky. Pre tento šport sme mali jasne žltý Ford Transit, kde som jazdil a moja žena bola na postrannom vozíku. Milovali sme to, najmä aby sme boli schopní urobiť niečo podobné. Toto sme urobili už niekoľko rokov. Vlastne sme nikdy nemali vlastné auto, pretože to nebolo potrebné. Všetko bolo pre nás dostupné na bicykli. Keď sme mali autá, používali sme ich výlučne pre náš šport.

Študoval som elektroniku na 4 rokov na LTS Gorinchem. Začal som pracovať hneď po škole, ale po mesiacoch 2 som zistil, že elektrina nie je pre mňa nič. Potom som opravil štartéry a dynamo pre 4 rokov. Po týchto 4 rokoch som pracoval pre motocyklový obchod na 17.5 rokov. Urobila som tu skoro všetko. Pracoval som v dielni, v obchode s motormi a predával som motocyklové oblečenie. Mojou vášňou je revízia motorov.

Môj sen auto je čierna MGA. Myslím, že je dôležité, aby bolo auto pekne postavené, takže farba na mne nezáleží. Radšej vidím žltej, červenej alebo zelenej MGA, ktorá je pekne postavená ako úhľadne dokončená čierna MGA.