Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Oldtimer Messe Tulln 2021

môže 2021

Klasické autá na predaj>

Najväčším rakúskym podujatím v Rakúsku je Oldtimer Messe Tulln. Veľtrh má viac ako 750 vystavovateľov z domova i zo zahraničia, ktorí prezentujú svoje produkty a služby. Od kompletne zrekonštruovaných vozidiel až po klasické automobilové diely, modelové vozidlá a literatúru. Stručne povedané, táto výstava má všetko o klasických vozidlách. Existuje viac ako 90 automobilové kluby so svojimi vozidlami, ktoré vám predstavia v máji 2021.

 

Výstava starých časov Messe Tulln ponúka nielen nováčikov, ale aj mladých ľudí, traktory, mopedy, trh s náhradnými dielmi pre automobily, motocykle a koná sa aukcia. Toto je prezentované na ploche 85,000 55,000 m², z toho 30,000 9 m² vonku a XNUMX XNUMX m² v XNUMX halách.

 

V okolí výstaviska je 7,000 15 parkovacích miest. Myslí sa aj na parkovacie miesta pre zdravotne postihnutých, ktoré sú k dispozícii na parkovisku na východe a medzi vchodom na juh. Všetky haly sú navyše prístupné aj bez prahov. Zo vzdialenejších parkovacích miest je zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava k hlavnému vchodu do výstavy. Parkovanie je bezplatné! Vstupné je 5 € pre dospelého a 15 € pre deti do 3430 rokov vrátane. Otváracia doba je dlhá a poskytuje vám dostatok času na rozhliadnutie. Adresa je Messegelände TULLN, XNUMX Tulln.