Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Oldtimer Messe Tulln 2022

môže 2022

Klasické autá na predaj>

Oldtimer Messe Tulln je najväčšia automobilová udalosť v Rakúsku. Na veľtrhu sa zúčastní viac ako 750 vystavovateľov z domova i zo zahraničia, aby predstavili svoje výrobky a služby. Od úplne obnovených vozidiel po klasické automobilové diely, modely automobilov a literatúru: tento veľtrh má všetko. Táto výstava sa uskutoční v máji 2022 za pomoci viac ako 90 autoklubov, ktoré vám ukážu svoje vozidlá. To znamená, že si tu môžete kúpiť aj klasické autá.

 

Výstava klasických automobilov Messe Tulln ponúka nielen klasické automobily, ale aj mladých ľudí, traktory, mopedy, trh s dielmi pre automobily, motocykle a koná sa aukcia. Toto všetko sa odohráva na ploche 85,000 55,000 m², z toho 30,000 9 m² je vonku a XNUMX XNUMX m² je v XNUMX halách.

 

K dispozícii je dostatok parkovacieho miesta, pretože okolo výstaviska je 7,000 13 parkovacích miest. U parkovacích miest na východe a medzi vstupom na juh sa uvažuje s bezbariérovými parkovacími miestami. Všetky haly sú navyše prístupné bez prahových hodnôt. Od vzdialenejších parkovacích miest k hlavnému vchodu do expozície je zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava. Parkovanie je bezplatné! Cena vstupného pre dospelých je približne 4 € na deň a 15 € pre deti do 3430 rokov vrátane. Otváracia doba je dlhá a poskytuje vám dostatok času na rozhliadnutie sa. Adresa je Messegelände TULLN, XNUMX Tulln.