Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Oldtimer Messe Tulln 2023

môže 2023

Klasické autá na predaj>

Svoje produkty a služby prezentuje viac ako 750 vystavovateľov z domova i zo zahraničia. Hovoríme o najväčšom rakúskom automobilovom podujatí Oldtimer Messe Tulln. Tento veľtrh má všetko: od úplne obnovených vozidiel po klasické súčiastky do automobilov, modely automobilov a literatúru. K dispozícii bude viac ako 90 klubov automobilov, ktoré vám ukážu svoje vozidlá. Klasické autá si môžete kúpiť aj tu. Tento veľtrh sa koná v máji 2023.

 

Okrem klasických automobilov sú to aj mladí ľudia, traktory, mopedy, trh s dielmi pre automobily, motocykle a koná sa aukcia na výstave Oldtimer Messe Tulln. To všetko sa koná v 9 halách, ktoré majú spolu plochu 30,000 2 m85,000. K dispozícii je celkom 55,000 XNUMX m², z toho XNUMX XNUMX m² je vonku.

 

K dispozícii je dostatok parkovacieho miesta, pretože okolo výstaviska je 7,000 13 parkovacích miest. U parkovacích miest na východe a medzi vstupom na juh sa uvažuje s bezbariérovými parkovacími miestami. Všetky haly sú tiež bezbariérové. Ak ste museli zaparkovať svoje vozidlo o niečo ďalej, od parkovacích miest k hlavnému vchodu do expozície sú zabezpečené bezplatné kyvadlové autobusy. Parkovanie je bezplatné! Cena vstupného pre dospelých je približne 4 € na deň a 15 € pre deti do 3430 rokov vrátane. Vďaka širokej otváracej dobe sa môžete rozhliadnuť vo svojom voľnom čase. Adresa je Messegelände TULLN, XNUMX Tulln.