Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Oldtimer Messe Tulln 2024

môže 2024

Klasické autá na predaj>

Najväčšou rakúskou automobilovou udalosťou je Oldtimer Messe Tulln. Na veľtrhu sa zúčastňuje viac ako 750 vystavovateľov z domova i zo zahraničia, ktorí svoje výrobky a služby prezentujú všetkým nadšencom. Táto výstava ponúka úplne zrekonštruované vozidlá na klasické automobilové diely, modely automobilov a literatúru. Táto výstava sa uskutoční v máji 2024 za pomoci viac ako 90 klubov automobilov, ktoré vám ukážu svoje vozidlá. Preto je tu možné kúpiť aj klasické autá.

 

Výstavná výstava Messe Tulln Oldtimer s výstavnou plochou 85,000 2 m55,000, z toho 2 30,000 m2 je vonku a vo vnútri 9 XNUMX mXNUMX rozprestretá na XNUMX sálach. Existujú tiež mladí časovače, traktory, mopedy, trh s dielmi pre automobily a motorky a prebieha aukcia. Dosť robiť a vidieť na tomto veľtrhu!

 

Na Oldtimer Messe Tulln je dostatok parkovacieho miesta, pretože okolo výstaviska je 7000 parkovacích miest. Všetky haly sú pre vozíčkarov bezbariérové. Myslia sa tiež na parkovacie miesta pre invalidov na parkovacích miestach na východe a medzi vstupom na juh. Od vzdialenejších parkovacích miest k hlavnému vchodu do expozície je zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava. Náklady na parkovanie sú bezplatné. Za vstupenku zaplatíte 13 € na deň pre dospelých a 4 € za deti do 15 rokov vrátane. Počas otváracích hodín sa môžete rozhliadnuť a vychutnať si všetky krásne veci. Adresa je Messegelände TULLN, 3430 Tulln.