Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Oldtimer Messe Tulln 2026

Klasické autá na predaj>

Oldtimer Messe Tulln 2026

Oldtimer Messe Tulln je najväčším rakúskym automobilovým podujatím. Má rozlohu 85,000 2 m55,000, z toho 2 30,000 m2 v interiéri a 9 750 mXNUMX v XNUMX halách. Na veľtrhu sa predstaví viac ako XNUMX vystavovateľov z domova i zo zahraničia, ktorí predstavia svoje diely, autá a služby. Od kompletne zrekonštruovaných vozidiel až po diely pre klasické autá a modely áut a dokonca aj literatúru: Oldtimer Messe Tulln má všetko.

Expozícia prebieha za pomoci viac ako 90 autoklubov, ktoré vystavujú svoje autá. Ide najmä o klasické autá, ale aj youngtimery, traktory, mopedy a diely. Je tu tiež možnosť zakúpiť si vystavené staromódne predmety.

Otváracie hodiny Oldtimer Messe Tulln 2026

Oldtimer Messe Tulln sa koná v jeden z posledných májových víkendov. Jarmok je potom otvorený od skorého rána až do podvečera. Máte tak dostatok času na to, aby ste si užili všetky krásy, ktoré veľtrh ponúka, a ak si budete priať, aj na kúpu starobinca.

Vstupné na Oldtimer Messe Tulln 2026

Vstupné pre dospelých je od 13 do 17 eur. Deti od 6 do 15 rokov platia okolo 5 eur a do 6 rokov majú vstup zdarma. Online nákup lístkov je na Oldtimer Messe Tulln hitom, pretože ste lacnejší a nemusíte čakať na lístok pri pokladni.

Parkovanie na Oldtimer Messe Tulln 2026

Na veľtrh sa dostanete 2 spôsobmi. Môžete sa nechať vysadiť kyvadlovým autobusom alebo môžete využiť jedno zo 7000 parkovacích miest v okolí veľtrhu. Možnosťou je aj prísť na veľtrh s vlastným klasickým autom. Potom dostanete špeciálne parkovacie miesto západne od normálneho parkoviska. Môžete to však použiť iba vtedy, ak má vaše klasické auto rok výroby do 1992.

Vydajte sa na výlet na Oldtimer Messe Tulln 2026

Oldtimer Messe Tulln trvá jeden víkend a koná sa v Rakúsku. Tým pádom nie je rovnako dostupný autom pre každého. Vyberte si preto, aby ste si z toho urobili malú dovolenku. Vďaka tomu si môžete užiť Oldtimer Messe Tulln a môžete vidieť aj krásne Rakúsko.