Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Oldtimer Messe Tulln 2027

Klasické autá na predaj>

Oldtimer Messe Tulln 2027

Oldtimer Messe Tulln je najväčším rakúskym automobilovým podujatím. Má rozlohu 85,000 2 m55,000, z toho 2 30,000 m2 v interiéri a 9 750 mXNUMX v XNUMX halách. Na veľtrhu sa predstaví viac ako XNUMX vystavovateľov z domova i zo zahraničia, ktorí predstavia svoje diely, autá a služby. Od kompletne zrekonštruovaných vozidiel až po diely pre klasické autá a modely áut a dokonca aj literatúru: Oldtimer Messe Tulln má všetko.

Expozícia prebieha za pomoci viac ako 90 autoklubov, ktoré vystavujú svoje autá. Ide najmä o klasické autá, ale aj youngtimery, traktory, mopedy a diely. Je tu tiež možnosť zakúpiť si vystavené staromódne predmety.

Aké klasické autá môžete vidieť počas Oldtimer Messe Tulln 2027

Na Oldtimer Messe Tulln 2027 narazíte na tie najkrajšie skvosty z automobilovej histórie. Myslite na značky ako: Jaguar, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedes, Triumph, Morgan, Rolls Royce, Bentley, Austin Healey, Ford, Lotus a Maybach.

Otváracie hodiny Oldtimer Messe Tulln 2027

Oldtimer Messe Tulln sa koná v jeden z posledných májových víkendov. Jarmok je potom otvorený od skorého rána až do podvečera. Máte tak dostatok času na to, aby ste si užili všetky krásy, ktoré veľtrh ponúka, a ak si budete priať, aj na kúpu starobinca.

Vstupné na Oldtimer Messe Tulln 2027

Vstupné pre dospelých je od 13 do 17 eur. Deti od 6 do 15 rokov platia okolo 5 eur a do 6 rokov majú vstup zdarma. Online nákup lístkov je na Oldtimer Messe Tulln hitom, pretože ste lacnejší a nemusíte čakať na lístok pri pokladni.