Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Predaj klasického auta?

Predaj, nákup a zásielka klasických áut

Chcete predať svoje klasické auto alebo oldtimer, ale nechcete sa zaoberať cudzincami na dosah ruky, prichádzajúcimi telefónnymi hovormi, divákmi, ale žiadnymi kupujúcimi a iba všeobecnými problémami. Alebo ste možno práve nemali šťastie pri predaji svojho klasického auta. E & R Classics poskytuje riešenie, pokiaľ ide o predaj vášho klasického automobilu. Špecializujeme sa na nákup, predaj a zasielanie veteránov a klasických automobilov.

Dohoda o zásielke

PROSÍM VYPLŇTE FORMULÁR AKO PONÚKNITE VÁŠ AUTO.

0031 641 269 957

Špecifikácie kontaktu

Špecifikácie automobilu

* Povinné políčka

Nákup klasického auta

Kvôli nášmu rýchlo sa meniacemu inventáru neustále hľadáme zaujímavé klasické autá, ktoré by sme mohli kúpiť. Ak máte záujem ponúkať svoje klasické auto alebo zbierku klasických automobilov, vyplňte tento formulár. Vždy vás budeme kontaktovať.

Zásielka vášho klasického auta je úplne ZADARMO!

Predáme za vás vaše klasické auto. Neplatíte žiadne poplatky! Pohodlie a výhody:

 1. Voľný priestor v garáži / skladovaní.
 2. Vaše klasické auto bude uložené v našom showroomu bezpečne a sucho.
 3. Jediné, čo musíte urobiť, je priniesť vaše auto k nám, žiadne ďalšie ťažkosti. Prípadne môžeme vyzdvihnúť auto na mieste za poplatok.
 4. Podnikáte s oficiálne certifikovanou spoločnosťou (RDW).
 5. Vaše vozidlo bude profesionálnym spôsobom ponúkané na trhu klasickými nadšencami automobilov.
 6. Kupujúci môžu predať svoje auto na vašom klasickom aute na E & R Classics. Prax ukazuje, že mnoho zákazníkov je ochotných so svojím autom obchodovať, čo je pre jednotlivcov vo väčšine prípadov dosť ťažké. Táto možnosť zvyšuje o 60% šancu, že sa vaše klasické auto predá. 
 7. O administratívny proces a finančné vyrovnanie sa spoločnosť E & R Classics správne stará.
 8. A čo je najdôležitejšie, budete mať úžitok z našej rozsiahlej siete medzinárodných obchodných vzťahov a reklám online aj v časopisoch po celej Európe.

Prečo by som svoje auto predával prostredníctvom E & R Classics namiesto toho, aby som ho predával sám?

Každé klasické auto je jedinečné. Ako špecialisti presne vieme, ako ponúknuť vaše auto a ešte dôležitejšie je, komu. Môže sa stať, že vaše auto vo vašej krajine nie je také populárne, ale v zahraničí je ešte populárnejšie. Vieme o tom všetko vďaka dlhoročným skúsenostiam obchodníka s klasickými automobilmi. Je dobre známe, že predajný cyklus klasického automobilu môže byť dlhý. Nemusíte sa báť reklamy, predaja, komunikácie s možnými kupujúcimi, schôdzok a obťažovania prázdnymi sľubmi prípadných kupujúcich, o všetko sa postaráme my! Postaráme sa tiež o finančné vyrovnanie a vybavenie licencií, a to bez akýchkoľvek nákladov. Predajom vášho klasického vozidla prostredníctvom E & R Classics existuje 90% pravdepodobnosť, že sa vaše auto predá do 9 mesiacov.

Ako to funguje?

 1. Uveďte svoje vozidlo v čistom a leštenom stave do našej predajne v meste Waalwijk. Prípadne môžeme vyzdvihnúť auto na mieste a nechať ho vyčistiť a leštiť profesionálnym umývadlom (náklady sú na vaše náklady). Do vozidla vložte akékoľvek historické dokumenty.
 2. Náš špecialista kontroluje auto a spolu s vami určuje hodnotu.
 3. Keď sa obe strany dohodnú, zmluva bude vyplnená. Máte na výber možnosť vziať si dokumenty s vami alebo nechať ich u nás, kde budú uložené v trezore. Samozrejme, že ste majiteľom auta.
 4. Vaše auto bude fotografované a inzerované na našej vlastnej webovej stránke. Vytvárame tiež plán predaja vášho auta a inzerujeme vaše auto prostredníctvom inzerátov a webových stránok doma iv zahraničí.
 5. Pri predaji auta sa dohodnutá suma prevedie na váš bankový účet.
 6. Pripravujeme všetky doklady pre nového majiteľa vozidla, prepravujeme vozidlo, ak chceme, a zašleme vám upozornenie poštou.

Existujú nejaké náklady predajom môjho auta cez zásielku?

NIE nie sú žiadne dodatočné náklady. Zostanete majiteľom auta, až kým nebude auto predávané. Počas zásielky by ste mali byť poistení vozidla. V prípade potreby ste zodpovední za akékoľvek náklady, ktoré vznikli pri opravách vozidla (napr. Prázdnu batériu) a / alebo obnovenie osvedčenia APK / MOT počas zásielky. Opravy sa vykonajú len s vaším súhlasom.

Aké sú zárobky E & R Classics?

Inzerujeme vaše auto v sume vyššej ako je dohodnutá cena zásielky, aby sme pokryli náklady, ako je prenájom nášho autosalónu, osobné náklady atď. Je to také ľahké!

Vyplňte tento formulár, vždy vás budeme kontaktovať.
V závislosti na vašej ponuke a cenách sa môžeme rozhodnúť pre kúpu auta
alebo navrhnúť, aby vaše auto v zásielke predať za vás.
Zavolajte nám, ak máte akékoľvek otázky: + 31 416 751393