Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Retro klasika Bavorsko 2026

Klasické autá na predaj>

Retro klasika Bavorsko 2026

Retro klasika Bavaria je klasický automobilový veľtrh, ktorý sa každoročne koná na Norimberg Messe. Na veľtrhu je prítomných mnoho národných a medzinárodných výrobcov automobilov. Skutočným nadšencom tu predstavujú najkrajšie klasické autá a motocykle. Vozidlá prezentované na tomto veľtrhu si môžete nielen prezrieť, ale aj zakúpiť.

Okrem nákupu a prezerania vozidiel vám Retro classics Bavaria ponúka oveľa viac. Môžete si tiež kúpiť oblečenie, umelecké diela áut, nábytok a diely. Je tu tiež možnosť pre skutočných automobilových nadšencov pretekať sim. Umožňuje vám pretekať online so skutočnými športovými autami.

Otváracie hodiny Retro classics Bavaria 2026

Tento starodávny jarmok sa koná každý rok na jeseň, približne v decembri. Veľtrh je potom otvorený od piatku do nedele od rána do večera. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času vychutnať si všetko krásne, čo Retro klasika Bavorsko ponúka.

Vstupné Retro klasiky Bavorsko 2026

Vstupné na Retro klasiku Bavorsko 2026 sa môže líšiť. Napríklad bežný denný lístok stojí v priemere od 20 do 25 eur. Keď však spadáte pod Happy Hour, ste lacnejší. Toto sú denné lístky ľudí, ktorí prídu po 2:00. Aj ako rodina ste lacnejší. Ceny za to sa pohybujú od 40 do 45 eur na rodinu. Nakoniec ako študent, dôchodca, žiak, dieťa do 15 rokov a niekto so zdravotným postihnutím dostávate aj zľavu. Tieto lístky stoja od 15 do 20 eur. Ušetriť môžete aj kúpou lístkov online. Ceny sú tu nižšie ako pri kúpe lístka v pokladni a šetrí vám to čas čakania.

Parkovanie na Retro classics Bavaria 2026

Na stránke Retro classics Bavaria je jasný popis, ako sa dostať na veľtrh verejnou dopravou. Ak chcete prísť autom, možností parkovania je viac než dosť. Veľtrh má k dispozícii približne 14,000 10 parkovacích miest. Následne si musíte zakúpiť parkovací lístok v hodnote XNUMX eur.

Vydajte sa na výlet na retro klasiku Bavorsko 2026

Retro klasika Bavorsko je trojdňové podujatie. Samozrejme, že nechcete zmeškať žiadny z týchto dní. Vďaka tomu je Retro klasika Bavorsko ideálnou voľbou na víkendový výlet. Veľtrh a všetko okolo si potom užijete v pohode a užiť si môžete aj okolie Nürnberg Messe.