Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Retro klasika Bavorsko 2027

Klasické autá na predaj>

Retro klasika Bavorsko 2027

Retro klasika Bavaria je klasický automobilový veľtrh, ktorý sa každoročne koná na Norimberg Messe. Na veľtrhu je prítomných mnoho národných a medzinárodných výrobcov automobilov. Skutočným nadšencom tu predstavujú najkrajšie klasické autá a motocykle. Vozidlá prezentované na tomto veľtrhu si môžete nielen prezrieť, ale aj zakúpiť.

Okrem nákupu a prezerania vozidiel vám Retro classics Bavaria ponúka oveľa viac. Môžete si tiež kúpiť oblečenie, umelecké diela áut, nábytok a diely. Je tu tiež možnosť pre skutočných automobilových nadšencov pretekať sim. Umožňuje vám pretekať online so skutočnými športovými autami.

Aké klasické autá uvidíte na Retro Classics Bavaria 2027?

Ako už bolo spomenuté, na Retro Classics Bavaria narazíte na tie najkrajšie skvosty z automobilovej histórie. Myslite na značky ako: Jaguar, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedes, Triumph, Morgan, Rolls Royce, Bentley, Austin Healey, Maserati a MG.

Otváracie hodiny Retro classics Bavaria 2027

Tento starodávny jarmok sa koná každý rok na jeseň, približne v decembri. Veľtrh je potom otvorený od piatku do nedele od rána do večera. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času vychutnať si všetko krásne, čo Retro klasika Bavorsko ponúka.

Vstupné Retro klasiky Bavorsko 2027

Vstupné na Retro klasiku Bavorsko 2027 sa môže líšiť. Napríklad bežný denný lístok stojí v priemere od 20 do 25 eur. Keď však spadáte pod Happy Hour, ste lacnejší. Toto sú denné lístky ľudí, ktorí prídu po 2:00. Aj ako rodina ste lacnejší. Ceny za to sa pohybujú od 40 do 45 eur na rodinu. Nakoniec ako študent, dôchodca, žiak, dieťa do 15 rokov a niekto so zdravotným postihnutím dostávate aj zľavu. Tieto lístky stoja od 15 do 20 eur. Ušetriť môžete aj kúpou lístkov online. Ceny sú tu nižšie ako pri kúpe lístka v pokladni a šetrí vám to čas čakania.