Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Retro Classics Kolín nad Rýnom 2019

15 na 17 November 2019

Klasické autá na predaj>

Veľtrh Retro Classics v Kolíne nad Rýnom je veľtrh klasických automobilov na konci sezóny. Na výstave Retro Classics v Kolíne nad Rýnom sa prezentuje viac ako 400 národných a medzinárodných výrobcov, predajcov, zberateľov a špecialistov automobilového priemyslu a predstavuje nádherné klasické automobily po celom svete. Toto je výstavný priestor s rozlohou najmenej 40,000 15 m². To sa uskutoční 17. až 2019. novembra XNUMX.

 

Veľtrh ponúka viac ako 1,500 vysoko kvalitné klasické autá, zbierkové predmety, vzácne predválečné modely, historické úžitkové vozidlá, originálne diely, doplnky a dodávky a rôzne služby súvisiace s reštaurovaním. Pestrý program s vybranými výstavami, informačnými fórami, predajom vozidiel, zaujímavými špeciálnymi predstaveniami, mnohými klubovými prezentáciami a predstaveniami, výstava v Kolíne ponúka všetko.

 

Existuje široká otváracia doba, ktorá vám dáva príležitosť rozhliadnuť sa. Vstupné nie je veľa a preto sa ho určite oplatí navštíviť. Adresa je Koelnmesse GmbH, Messeplatz 1, 50679 Köln. Vyhľadajte popis trasy na oficiálnych webových stránkach.