Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Retro Classics Kolín nad Rýnom 2021

Novembra 2021.

Retro Classics Kolínsky veľtrh v Kolíne nad Rýnom je klasická výstava automobilov na konci sezóny. Viac ako 400 národní a medzinárodní výrobcovia automobilov, predajcovia, zberatelia a špecialisti sa prezentujú v kolekcii Retro Classics v Kolíne a ukazujú krásne klasické autá po celom svete. Toto je výstavná plocha, ktorá nie je menšia ako 40,000 m & sup2 ;. Podujatie sa uskutoční v novembri 2021.

Výstava ponúka viac ako 1,500 vysoko kvalitné klasické autá, zbierkové predmety, diely, vzácne predválečné modely, historické úžitkové vozidlá, doplnky a dodávky a rôzne služby súvisiace s reštaurovaním. K dispozícii je pestrý program s vybranými výstavami, informačnými fórami, predajom vozidiel, zaujímavými špeciálnymi predstaveniami, mnohými klubovými prezentáciami a predstaveniami.

Tam sú široké otváracie hodiny, takže máte dosť času sa pozrieť. Vstupné nie je veľa a určite stojí za návštevu. Adresa je Koelnmesse GmbH, Messeplatz 1, 50679 Köln. Pozrite si popis trasy na oficiálnych stránkach.