Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Retro klasika Stuttgart 2019

7 na 10 March 2019

Retro Classics Stuttgart je veľtrh pre všetkých milovníkov klasických automobilov. Tento veľtrh sa jasne usadil ako centrálne miesto stretnutia pre klasický automobilový priemysel v južnom Nemecku a priťahuje tisíce návštevníkov. V mnohých sálach veľtrhu v Stuttgarte budú návštevníkom prezentované všetky druhy historických vozidiel. Tento rok sa uskutoční od 7 po 10 March 2019.

K dispozícii sú špeciálne prehliadky a všetky ostatné programy, ktoré vám poskytnú nezabudnuteľný deň. Každý deň sa konajú výstavy 10 alebo iné pôsobivé prezentácie, takže určite stojí za návštevu. Vstupný poplatok pre dospelých na jeden deň je € 18 a € 28 za 2 dni. Toto je € 13 pre deti vo veku 6 až 15. Otváracie hodiny sú tiež veľmi rozsiahle a ponúkajú vám dostatok času na pokojné prechádzky a užívanie mnohých pôsobivých udalostí.

Máte záujem a chceli by ste prísť s vlastným klasickým autom? Čo môže! Môžete zaparkovať svoje auto na novom Messepiazza West, ktorý sa nachádza tesne pred vstupom West, za € 7. Pre vaše každodenné auto nie je k dispozícii menej ako parkovacie priestory 8,200, ale ak sa použije aj letisko, bude to 15,000. Adresa je Messepiazza 1 v Stuttgarte.