Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Retro klasika Stuttgart 2019

7 na 10 March 2019

Klasické autá na predaj>

Retro Classics Stuttgart je veľtrh pre všetkých milovníkov klasických automobilov. Tento veľtrh sa jasne usadil ako centrálne miesto stretnutia pre klasický automobilový priemysel v južnom Nemecku a priťahuje tisíce návštevníkov. V mnohých sálach veľtrhu v Stuttgarte budú návštevníkom prezentované všetky druhy historických vozidiel. Tento rok sa uskutoční od 7 po 10 March 2019.

 

Konajú sa špeciálne predstavenia a rôzne ďalšie programy, ktoré vám poskytnú nezabudnuteľný deň. Každý deň sa koná asi 10 predstavení alebo iných pôsobivých prezentácií, takže určite stojí za návštevu. Vstupné pre dospelých na jeden deň je 18 € a 28 € na 2 dni. Pre deti vo veku od 13 do 6 rokov je to 15 EUR. Otváracia doba je tiež veľmi rozsiahla a ponúka vám dostatok času na tiché prechádzky a zábavu.

 

Máte záujem a chceli by ste prísť s vlastným klasickým autom? Ktoré môžu! Svoje auto môžete zaparkovať na novej ulici Messepiazza West, ktorá sa nachádza tesne pred vchodom na západ, za 7 EUR. Pre vaše každodenné auto nie je k dispozícii menej ako 8,200 15,000 parkovacích miest, ale ak sa budú využívať aj tie z letiska 1 XNUMX. Adresa je Messepiazza XNUMX v Stuttgarte.