Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Retro klasika Stuttgart 2020

27 február do 1 marca 2020

Klasické autá na predaj>

Retro Classics Stuttgart je veľtrhom pre všetkých milovníkov klasických automobilov. Tento veľtrh sa stal miestom stretnutia klasického automobilového priemyslu v južnom Nemecku a priťahuje tisíce návštevníkov. V mnohých sálach veľtržného areálu v Stuttgarte sa návštevníkom predstaví všetko o klasických automobiloch. Tento rok sa bude konať od 27 február do 1 March 2020.

 

Organizujú sa predstavenia a rôzne ďalšie programy, ktoré vám poskytnú nezabudnuteľný deň. Každý deň sa koná asi 10 špeciálnych predstavení alebo iných pôsobivých prezentácií. Preto sa oplatí navštíviť. Vstupné pre dospelých je 18 € na jeden deň a 28 € na 2 dni, pre deti vo veku od 6 do 15 rokov je to 13 €. Je tu veľmi veľká otváracia doba a ponúka vám dostatok času na prechádzku a zábavu.

 

Máte záujem a chceli by ste prísť so svojimi vlastnými klasickými autami? Ktoré môžu! Svoje auto môžete zaparkovať na novej ulici Messepiazza West za 7 €, ktorá sa nachádza priamo pred vchodom na západ. Prídete so svojím každodenným autom? K tomu nie je k dispozícii menej ako 8,200 15,000 parkovacích miest, ale ak sa využijú aj tie z letiska, bude to 1 XNUMX. Adresa je Messepiazza XNUMX v Stuttgarte.