Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Retro klasika Stuttgart 2021

18 Marec až 21 March 2021

Klasické autá na predaj>

Retro Classics Stuttgart je veľtrhom pre všetkých milovníkov klasických automobilov. Táto výstava sa jasne etablovala ako centrálne miesto stretnutia klasického automobilového priemyslu v južnom Nemecku a priťahuje veľké množstvo návštevníkov. V mnohých sálach veľtržného areálu v Stuttgarte sa dozviete všetko o klasických autách. Tento rok sa to bude konať od 18 March do 21 March 2021.

 

Konajú sa špeciálne predstavenia a rôzne ďalšie programy, ktoré vám poskytnú nezabudnuteľný deň. Každý deň sa koná asi 10 predstavení alebo iných pôsobivých a poučných prezentácií, takže sa určite oplatí navštíviť tu. Vstupné pre dospelých na jeden deň je 18 € a na dva dni 28 €, pre deti vo veku od 6 do 15 rokov je to 13 €. Otváracia doba je veľmi rozsiahla a ponúka vám dostatok času na tiché prechádzky a vychutnanie si mnohých pôsobivých podujatí. .

 

Máte záujem a chceli by ste prísť s vlastným klasickým autom? Ktoré môžu! Svoje auto môžete zaparkovať na novej ulici Messepiazza West, ktorá sa nachádza pri vchode na západ, za 7 EUR. Pre vaše každodenné auto nie je k dispozícii menej ako 8,200 15,000 parkovacích miest, ale ak sa využijú aj tie z letiska, bude to 1 XNUMX. . Adresa je Messepiazza XNUMX v Stuttgarte.