Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Retro klasika Stuttgart 2021

18 Marec až 21 March 2021

Retro Classics Stuttgart je veľtrhom pre všetkých milovníkov klasických automobilov. Táto výstava sa jasne etablovala ako centrálne miesto stretnutia klasického automobilového priemyslu v južnom Nemecku a priťahuje veľké množstvo návštevníkov. V mnohých sálach veľtržného areálu v Stuttgarte sa dozviete všetko o klasických autách. Tento rok sa to bude konať od 18 March do 21 March 2021.

Tam sú špeciálne prehliadky a všetky druhy iných programov organizovaných, aby vám nezabudnuteľný deň. Každý deň sa tu konajú výstavy 10 alebo iné pôsobivé a informatívne prezentácie, takže určite stojí za to navštíviť tu. Vstupné pre dospelých na jeden deň je € 18 a na dva dni € 28, pre deti vo veku 6 až 15 to je € 13. Otváracie hodiny sú veľmi rozsiahle a ponúkajú dostatok času na prechádzku v tichosti a vychutnávajte si množstvo pôsobivých podujatí.

Máte záujem a chceli by ste prísť s vlastným klasickým autom? Ktorý môže! Svoje auto môžete zaparkovať na novom Messepiazza West, ktorý sa nachádza pri vchode West, za € 7. Pre vaše každodenné auto nie sú k dispozícii žiadne parkovacie miesta 8,200, ale ak sa používajú aj letiská na letisku, bude to 15,000. Adresa je Messepiazza 1 in Stuttgart.