Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Retro klasika Stuttgart 2022

21. – 24. apríla 2022

Klasické autá na predaj>

Retro Classics Stuttgart je veľtrh pre všetkých milovníkov klasických áut. Táto výstava v južnom Nemecku sa etablovala ako ústredné miesto stretnutia klasického automobilového priemyslu. Priťahuje obrovské množstvo návštevníkov. V mnohých halách stuttgartského výstaviska sa hovorí o klasických autách všetko. Okrem týchto prehliadok je samozrejme možné zakúpiť aj klasické autá. Veľtrh sa uskutoční v dňoch 21. až 24. apríla 2022.

Boli usporiadané špeciálne predstavenia a všetky druhy ďalších programov, aby ste mali nezabudnuteľný deň. Každý deň sa koná asi 10 predstavení a ďalších pôsobivých a poučných prezentácií. Vstupné pre dospelých je 20 € na deň a deti od 6 do 15 rokov sú 15 € na deň. Vďaka širokej otváracej dobe, ktorá je otvorená od 9:6 do XNUMX:XNUMX, sa môžete rozhliadnuť a vychutnať si všetky nádherné klasické autá.

 Zaujíma vás tento veľtrh a chceli by ste prísť so svojím vlastným klasickým autom? To je možné! Za malý poplatok je možné parkovať vaše klasické auto na Messepiazza West, ktorý sa nachádza hneď pred vstupom na západ. K dispozícii je tiež dostatok parkovacích miest pre vaše každodenné auto. V budúcnosti plánovaná železničná stanica na krátke a dlhé vzdialenosti poskytne krátke trasy, ktoré vás zavedú do Messepiazzy za pár minút. Adresa je Messepiazza 1 v Stuttgarte.