Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Retro klasika Stuttgart 2023

March 2023

Klasické autá na predaj>

Retro Classics Stuttgart je veľtrh pre všetkých milovníkov klasických automobilov. Stalo sa ústredným miestom stretnutia klasického automobilového priemyslu. Veľtrh sa koná v južnom Nemecku a priťahuje mnoho návštevníkov. Počas tejto výstavy sa veľa hovorí o klasických autách v mnohých sálach tohto výstaviska v Stuttgarte. Okrem toho je možné kúpiť aj klasické autá. Veľtrh sa uskutoční v marci 2023.

Organizujú sa predstavenia a rôzne ďalšie programy, ktoré vám zabezpečia nezabudnuteľný deň. To znamená, že sa každý deň výstavy koná asi 10 predstavení a ďalších pôsobivých a poučných prezentácií. Za vstupný lístok zaplatíte 20 € za dospelých za deň a za deti od 6 do 15 rokov 15 € za deň. Otváracia doba výstavy je od 9:6 do XNUMX:XNUMX, čo vám umožní rozhliadnuť sa a vychutnať si všetky nádherné klasické automobily a predstavenia.

Ak vás tento veľtrh zaujíma a chceli by ste prísť so svojím vlastným klasickým autom, môžete. Svoje klasické auto môžete bezpečne zaparkovať za malý poplatok na ulici Messepiazza West, ktorá sa nachádza hneď pred vstupom na západ. K dispozícii je tiež dostatok parkovacích miest pre vaše každodenné auto. V budúcnosti plánovaná železničná stanica na krátke a dlhé vzdialenosti poskytne krátke trasy, ktoré vás zavedú do Messepiazzy za pár minút. Adresa je Messepiazza 1 v Stuttgarte.