Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Retro klasika Stuttgart 2024

March 2024

Klasické autá na predaj>

Táto výstava v južnom Nemecku je veľtrhom pre všetkých milovníkov klasických automobilov, konkrétne Retro Classics Stuttgart. Stali sa ústredným miestom stretnutí pre klasický automobilový priemysel. Každý rok priťahuje mnoho návštevníkov z celého sveta. Výstava hovorí o rôznych klasických autách v halách výstaviska v Stuttgarte. Je samozrejme možné kúpiť aj klasické auto. Tento rok sa veľtrh uskutoční v marci 2024.

Každý deň konania veľtrhu sa koná asi 10 predstavení a pôsobivých prezentácií, aby ste mali nezabudnuteľný deň. Vstupné pre dospelých je 20 € na deň a deti od 6 do 15 rokov sú 15 € na deň. Otváracie hodiny sú od 9:6 do XNUMX:XNUMX

Ak vás zaujíma Retro Classics Stuttgart a chceli by ste prísť so svojím vlastným klasickým autom, je to tiež možné. Pri Messepiazza West, ktorý sa nachádza priamo pred vstupom na západ, sa dá za malý poplatok bezpečne parkovať vaše klasické auto. K dispozícii je tiež dostatok parkovacích miest pre vaše každodenné auto. V budúcnosti plánovaná železničná stanica na krátke a dlhé vzdialenosti poskytne krátke trasy, ktoré vás zavedú do Messepiazzy za pár minút. Adresa je Messepiazza 1 v Stuttgarte.