Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Retromobile Paris 2023

Klasické autá na predaj>

Retromobile Paris 2023

Retromobile Paris je jednou z najväčších výstav klasických automobilov vo Francúzsku. Počas Retromobile 2023 vystavovatelia predstavia klasické autá, motocykle, nákladné autá, poľnohospodárske a obrnené vozidlá. Retromobile 2023 predstaví aj náhradné diely, prevodové a hnacie ústrojenstvo a klasické autopríslušenstvo. Retromobile má tiež živé vystúpenia, vzdelávacie a školiace workshopy, ako aj galériu automobilového umenia s viac ako 60 umelcami z rôznych krajín.
Milovník klasických áut tu má čo vidieť. Po zhliadnutí všetkých tých krásnych vozidiel si možno pomyslíte: „Aj ja by som si chcel jedno kúpiť.“ To je možné. Retromobile organizuje aj aukcie, kde si môžete kúpiť nielen klasické autá, ale aj ich príslušenstvo a diely.

Otváracie hodiny Retromobile Paris 2023

Retromobile trvá 5 dní, od stredy do nedele, a koná sa každý rok vo februári v Parc des Expositions de la Porte de Versailles. Otvorenie sa koná každý deň okolo 10:7 a areál sa zatvára okolo XNUMX:XNUMX. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času užiť si všetku nádheru vystavených klasických áut a zakúpiť si auto Classic alebo jeho diely.

Vstupné Retromobile Paris 2023.

Pri kúpe lístka v pokladni vás to bude stáť od 20 do 30 eur. Lacnejšie je však kúpiť si lístok online. Tu stojí lístok okolo 20 €. Ak prídete ako skupina 10 a viac osôb, môžete získať špeciálnu skupinovú cenu, ktorá vás bude stáť približne 15 € za lístok. Beriete so sebou deti do 12 rokov? Potom môžu navštíviť Retromobil zadarmo.