Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Retromobile Paris 2024

Klasické autá na predaj>

Retromobile Paris 2024

Retromobile Paris je jednou z najväčších výstav klasických automobilov vo Francúzsku. Počas Retromobile vystavovatelia predvedú motocykle, nákladné autá, poľnohospodárske a obrnené vozidlá a klasické autá. Nájdete tu aj príslušenstvo pre klasické autá a náhradné diely. Retromobile má tiež živé vystúpenia a vzdelávacie a školiace workshopy pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o klasických autách. Okrem áut je tu aj Galéria umenia s umeleckými dielami viac ako šesťdesiatich umelcov z rôznych krajín sveta.

Otváracie hodiny Retromobile Paris 2024

Retromobile trvá 5 dní, od stredy do nedele, a koná sa každý rok vo februári v Parc des Expositions de la Porte de Versailles. Otvorenie sa koná každý deň okolo 10:7 a areál sa zatvára okolo XNUMX:XNUMX. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času vychutnať si všetku tú nádheru vystavených klasických áut.

Vstupné Retromobile Paris 2024

Pri kúpe lístka v pokladni vás to bude stáť od 20 do 30 eur. Lacnejšie je však kúpiť si lístok online. Tu stojí lístok okolo 20 €. Ak prídete ako skupina 10 a viac osôb, môžete získať špeciálnu skupinovú cenu, ktorá vás bude stáť približne 15 € za lístok. Beriete so sebou deti do 12 rokov? Potom môžu navštíviť Retromobil zadarmo.

Parkovanie pri Retromobile Paris 2024

Retromobile Paris má širokú škálu parkovacích miest. Dokonca je tu možnosť rezervovať si parkovacie miesto vopred cez One Park a Parclick. Stránka Retromobile obsahuje aj podrobné pokyny, ako sa dostať na parkovacie miesta.