Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Retromobile Paris 2025

Klasické autá na predaj>

Retromobile Paris 2025

Retromobile Paris je známy ako jedna z najväčších výstav klasických automobilov vo Francúzsku. Táto výstava sa zameriava na klasické vozidlá. Nájdete tu nielen veterány, ale aj motocykle, nákladné autá, poľnohospodárske a obrnené vozidlá. Okrem toho existuje aj príslušenstvo a náhradné diely pre tieto vozidlá. Okrem klasických vozidiel je k videniu aj množstvo umenia. V skutočnosti je tu galéria umenia, kde svoje umelecké diela vystavuje viac ako šesťdesiat umelcov z celého sveta.

Otváracie hodiny Retromobile Paris 2025

Retromobile trvá 5 dní, od stredy do nedele, a koná sa každý rok vo februári v Parc des Expositions de la Porte de Versailles. Otvorenie sa koná každý deň okolo 10:7 a areál sa zatvára okolo XNUMX:XNUMX. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času vychutnať si všetku tú nádheru vystavených klasických áut.

Vstupné Retromobile Paris 2025

Pri kúpe lístka v pokladni vás to bude stáť od 20 do 30 eur. Lacnejšie je však kúpiť si lístok online. Tu stojí lístok okolo 20 €. Ak prídete ako skupina 10 a viac osôb, môžete získať špeciálnu skupinovú cenu, ktorá vás bude stáť približne 15 € za lístok. Beriete so sebou deti do 12 rokov? Potom môžu navštíviť Retromobil zadarmo.

Parkovanie pri Retromobile Paris 2025

Retromobile Paris má širokú škálu parkovacích miest. Dokonca je tu možnosť rezervovať si parkovacie miesto vopred cez One Park a Parclick. Stránka Retromobile obsahuje aj podrobné pokyny, ako sa dostať na parkovacie miesta.

Staňte sa vystavovateľom na Retromobile Paris 2025

Ukážte svoje vlastné klasické vozidlo. Kto to nechce? To je možné v Retromobile Paris. Ak to chcete urobiť, musíte sa zaregistrovať online na stránke Retromobile. Následne dostanete správu e-mailom alebo telefonicky, po ktorej môžete získať vlastné miesto na podujatí.