Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Retromobile Paris 2027

Klasické autá na predaj>

Retromobile Paris 2027

Retromobile Paris je známy ako jedna z najväčších výstav klasických automobilov vo Francúzsku. Táto výstava sa zameriava na klasické vozidlá. Nájdete tu nielen veterány, ale aj motocykle, nákladné autá, poľnohospodárske a obrnené vozidlá. Okrem toho existuje aj príslušenstvo a náhradné diely pre tieto vozidlá. Okrem klasických vozidiel je k videniu aj množstvo umenia. V skutočnosti je tu galéria umenia, kde svoje umelecké diela vystavuje viac ako šesťdesiat umelcov z celého sveta.

Aké klasické autá môžete vidieť počas Retromobile Paris 2027

Na všeličo narazíte počas Retromobile Paris 2027. Uvidíte autá zo súčasnosti aj minulosti značiek ako: Alfa Romeo, Bentley, Bugatti, Bmw, Citroën, Ferrari, Lancia, Mercedes, Peugeot, Porsche , Renault, Škoda, Lamborghini, Honda, Aston Martin, Jaguar a Land Rover.

Otváracie hodiny Retromobile Paris 2027

Retromobile trvá 5 dní, od stredy do nedele, a koná sa každý rok vo februári v Parc des Expositions de la Porte de Versailles. Otvorenie sa koná každý deň okolo 10:7 a areál sa zatvára okolo XNUMX:XNUMX. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času vychutnať si všetku tú nádheru vystavených klasických áut.

Vstupné Retromobile Paris 2027

Pri kúpe lístka v pokladni vás to bude stáť od 20 do 30 eur. Lacnejšie je však kúpiť si lístok online. Tu stojí lístok okolo 20 €. Ak prídete ako skupina 10 a viac osôb, môžete získať špeciálnu skupinovú cenu, ktorá vás bude stáť približne 15 € za lístok. Beriete so sebou deti do 12 rokov? Potom môžu navštíviť Retromobil zadarmo.