Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1964 Austin-Healey 3000

V systéme 1964 bol Austin-Healey 3000 MKIII aktualizovaný revidovaným pomlčkou, ktorý obsahoval drevený fascia panel a novú verziu motora. Táto nová verzia ponúka dvojitý karburátor SU s palcovou drážkou 2 s viac ako 148hp. Vozidlo bolo okamžitým úspechom a 1964 Austin-Healey 3000 je aj naďalej jedným z najpopulárnejších medzi veľkými Healey. 1964 MKIII 3000 sa ukázal ako úspešný aj na pretekároch. Či je to elegantný štýl, ktorý vás čerpá, alebo len príležitosť vlastniť kúsok britskej histórie automobilov, ER Classics by s radosťou diskutovali o vašich možnostiach s vami.

Hľadáte kúpiť Austin-Healey?

Na trhu s 1964 Austin-Healey 3000? ER Classics odporúča prvú jazdu, pretože môže alebo nemusí splniť vaše očakávania. Mnohí z nich považujú Austin-Healey 3000 za ťažšie jazdiť, než očakávali, hlavne z dôvodu nedostatku posilňovača riadenia a výkonových bŕzd. Overdrive prináša obrovský rozdiel, preto hľadajte Healeys s touto voľbou, ak sa vás to týka vodiča. Ak ste vysoký, vnútorný priestor môže byť problém, majte na pamäti. Okrem toho vám odporúčame, aby ste si kúpili to najlepšie auto, ktoré si môžete dovoliť. Automobil, ktorý si udržiava niekto, kto skutočne záleží na tom, môže byť oveľa lepšia investícia ako auto, ktoré sa môže rýchlo stať peňazí. Nezabudnite tiež skontrolovať predné odpruženie. Auto, ktoré bolo v nehode, môže mať problémy so zarovnaním predného konca. Pre ďalšie tipy, ako sú tieto, ER Classics vás víta, aby ste sa s nimi spojili dnes. Prezrite si ich webové stránky a zobrazte aktuálne dostupné modely 1964 Austin-Healey 3000.

Austin-Healey Classic Cars Na predaj