Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Salon Retro Mobile Paris 2020

5 na 9 Február 2020.

Klasické autá na predaj>

Salon Retro Mobile má asi 620 vystavovateľov, viac ako 6500 m² výstavnej plochy, 1000 vozidiel a viac ako 120 klubov. Podujatie sa koná od 5. do 9. februára 2020. V tomto roku, stimulovanom pokračujúcim úspechom z minulých rokov, sa Retromobile bude konať v pavilónoch 1, 2 a 3, najväčšej a najprestížnejšej miestnosti na výstavisku Porte de Versailles v Paríži .

 

To znamená viac priestoru pre vystavovateľov, viac pohodlia pre návštevníkov, viac dôvodov na nákup, snívanie, vyhľadávanie informácií a obdivovanie nových a starých výrobkov na nespočetných stánkoch. Viac predajcov dielov a modelov, viac organizátorov podujatí, viac reštaurátorov, viac umelcov, viac klubov, viac federácií. Stavitelia karosérií a predajcovia automobilov urobia všetko, čo je v ich silách, aby uspokojili návštevníkov zo štyroch kútov sveta. A je tu ešte viac prekvapení, ktoré ponúka len táto show. Dedičstvo a história sa stretávajú v Retromobile, kde vás celý tím ochotne privíta.

 

Existujú široké otváracie hodiny, aby ste sa mohli rozhliadnuť vo svojom voľnom čase. Vstupné sa pohybuje okolo 22 € na osobu a deň. Deti do 12 rokov majú pobyt zadarmo. Vyhľadajte popis trasy na oficiálnych webových stránkach.