Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Salon Retro Mobile 2020

5 na 9 Február 2020.

Salon Retro Mobile má asi 620 vystavovateľov, viac ako 6500 m & sup2; výstavných priestorov, vozidiel 1000 a viac ako klubov 120. Akcia sa koná z 5 do 9 február 2020. Tento rok, stimulovaný pokračujúcim úspechom predchádzajúcich rokov, sa bude Retromobile konať v pavilónoch 1, 2 & 3, najväčšej a najprestížnejšej miestnosti v Porte de Versailles v Paríži.

To znamená viac priestoru pre vystavovateľov, viac pohodlia pre návštevníkov, viac dôvodov na nákup, snívanie, vyhľadávanie informácií a obdivovanie nových a starých výrobkov na nespočetných stánkoch. Viac predajcov dielov a modelov, viac organizátorov podujatí, viac reštaurátorov, viac umelcov, viac klubov, viac federácií. Stavitelia karosérií a predajcovia automobilov urobia všetko, čo je v ich silách, aby uspokojili návštevníkov zo štyroch kútov sveta. A je tu ešte viac prekvapení, ktoré ponúka len táto show. Dedičstvo a história sa stretávajú v Retromobile, kde vás celý tím ochotne privíta.

Tam sú široké otváracie hodiny, takže si môžete prezrieť po svojom voľnom čase. Vstupné je okolo € 22 na osobu a deň. Deti do 12 rokov sú zadarmo. Pozrite si popis trasy na oficiálnych stránkach.