Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Salon Retro Mobile 2021

Februára 2021.

Existujú asi 620 vystavovatelia, viac ako 6500 m & sup2; výstavných priestorov, vozidiel 1000 a viac ako klubov 120 v Salone Retro Mobile. Akcia sa koná vo februári 2021. Tento rok, stimulovaný pokračujúcim úspechom predchádzajúcich rokov, sa bude Retromobile konať v pavilónoch 1, 2 & 3, najväčšom a najprestížnejšom mieste v Porte de Versailles v Paríži.

To znamená viac priestoru pre vystavovateľov, viac informácií, ktoré nájdete, nové a staré výrobky, ktoré môžete obdivovať na nespočetných stánkoch, viac pohodlia pre návštevníkov, viac dôvodov na nákup a snívanie. Viac umelcov, viac klubov, viac federácií, viac častí a predajcov zmenšených modelov, viac organizátorov podujatí, viac reštaurátorov. Predajcovia automobilov robia všetko pre to, aby uspokojili návštevníkov zo štyroch kútov sveta. A je tu ešte viac prekvapení, ktoré ponúka len táto show. Dedičstvo a história sa stretávajú v Retromobile, kde vás celý tím ochotne privíta.

Tam sú široké otváracie hodiny, takže si môžete prezrieť svoj voľný čas. Vstupné je okolo € 22 na osobu a deň. Deti do 12 rokov sú zadarmo. Pozrite si popis trasy na oficiálnych stránkach.