Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Salon Retro Mobile Paris 2021

Februára 2021.

Klasické autá na predaj>

V Salon Retro Mobile je asi 620 vystavovateľov, viac ako 6500 m² výstavnej plochy, 1000 vozidiel a viac ako 120 klubov. Podujatie sa koná vo februári 2021. V tomto roku sa spoločnosť Retromobile, stimulovaná pokračujúcim úspechom z minulých rokov, bude konať v pavilónoch 1, 2 a 3, najväčšom a najprestížnejšom mieste výstaviska v parížskom výstavisku Porte de Versailles.

 

To znamená viac priestoru pre vystavovateľov, viac informácií, ktoré nájdete, nové a staré výrobky, ktoré môžete obdivovať na nespočetných stánkoch, viac pohodlia pre návštevníkov, viac dôvodov na nákup a snívanie. Viac umelcov, viac klubov, viac federácií, viac častí a predajcov zmenšených modelov, viac organizátorov podujatí, viac reštaurátorov. Predajcovia automobilov robia všetko pre to, aby uspokojili návštevníkov zo štyroch kútov sveta. A je tu ešte viac prekvapení, ktoré ponúka len táto show. Dedičstvo a história sa stretávajú v Retromobile, kde vás celý tím ochotne privíta.

 

Existuje široká otváracia doba, aby ste si mohli pozrieť svoj voľný čas. Vstupné sa pohybuje okolo 22 € na osobu a deň. Deti do 12 rokov majú pobyt zadarmo. Vyhľadajte popis trasy na oficiálnych webových stránkach.