Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Salon Retro Mobile 2022

Februára 2022.

Existujú približne 620 vystavovatelia, viac ako 6500 m & sup2; výstavných priestorov, vozidiel 1000 a viac ako klubov 120 v Salone Retro Mobile. Akcia sa koná vo februári 2022. V tomto roku sa Retromobile bude konať v pavilóne 1, 2 & 3, najväčšej a najprestížnejšej miestnosti v Porte de Versailles v Paríži.

To znamená, že existuje viac umelcov, viac klubov, viac federácií, viac častí a predajcov zmenšeného modelu, viac organizátorov podujatí, viac reštaurátorov. Viac priestoru pre vystavovateľov, viac pohodlia pre návštevníkov, viac dôvodov na nákup, snívanie, vyhľadávanie informácií a obdivovanie nových a starých výrobkov na nespočetných stánkoch. Vystavovatelia a predajcovia automobilov urobia všetko pre to, aby boli návštevníci zo štyroch kútov sveta šťastní. A je tu ešte viac prekvapení, ktoré ponúka len táto show. Dedičstvo a história sa stretávajú v Retromobile, kde vás celý tím ochotne privíta.

Veľtrh ponúka široké otváracie hodiny, takže sa môžete obzerať po svojom voľnom čase. Vstupné je okolo € 22 na osobu a deň. Deti do 12 rokov sú zadarmo. Pozrite si popis trasy na oficiálnych stránkach.