Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Salon Retro Mobile Paris 2022

Februára 2022.

Klasické autá na predaj>

V Salon Retro Mobile je približne 620 vystavovateľov, viac ako 6500 m² výstavnej plochy, 1000 vozidiel a viac ako 120 klubov. Akcia sa koná vo februári 2022. Tento rok sa bude Retromobile konať v pavilóne 1, 2 a 3, najväčšej a najprestížnejšej miestnosti na parížskom výstavisku Porte de Versailles.

 

To znamená, že existuje viac umelcov, viac klubov, viac federácií, viac častí a predajcov zmenšeného modelu, viac organizátorov podujatí, viac reštaurátorov. Viac priestoru pre vystavovateľov, viac pohodlia pre návštevníkov, viac dôvodov na nákup, snívanie, vyhľadávanie informácií a obdivovanie nových a starých výrobkov na nespočetných stánkoch. Vystavovatelia a predajcovia automobilov urobia všetko pre to, aby boli návštevníci zo štyroch kútov sveta šťastní. A je tu ešte viac prekvapení, ktoré ponúka len táto show. Dedičstvo a história sa stretávajú v Retromobile, kde vás celý tím ochotne privíta.

 

Veľtrh ponúka široké otváracie hodiny, aby ste sa mohli rozhliadnuť vo svojom voľnom čase. Vstupné sa pohybuje okolo 22 € na osobu a deň. Deti do 12 rokov majú pobyt zadarmo. Vyhľadajte popis trasy na oficiálnych webových stránkach.