Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Techno Classica Essen 2026

Klasické autá na predaj>

Techno Classica Essen 2026

S viac ako 1250 vystavovateľmi z viac ako 30 rôznych krajín z celého sveta je Techno Classica Essen 2026 výstavou pre klasické a prestížne autá, motocykle, motošport, náhradné diely a reštaurovanie. Každý rok navštívi viac ako 188,000 2,700 návštevníkov a viac ako XNUMX XNUMX áut na nákup. Pre skutočných nadšencov je tento veľtrh tým, ktorý by si nemal nechať ujsť.

Jednou z hlavných atrakcií Techno Classica Essen 2026 sú prítomné medzinárodné kluby klasických automobilov. Počas veľtrhu sa môžete zoznámiť s klasickými autoklubmi a pozrieť si jeho členov a autá. Hlavným dôvodom, prečo sú tieto kluby prítomné, sú politické dôvody. Počas Techno Classica Essen sa môžu spojiť a koordinovať svoje politické plány z centrálneho bodu.

Klasické autokluby >

Otváracie hodiny Techno Classica Essen 2026

Veľtrh sa koná v apríli a trvá 5 dní. Viac ako dosť času na prehliadku 21 výstavných segmentov a vychutnanie si všetkých krásnych áut. Okrem toho sú tu aj predstavenia a klasické autokluby, s ktorými si môžete pokecať.

Vstupné Techno Classica Essen 2026

Denná vstupenka na bežné výstavné dni vás bude stáť od 20 do 25 eur. Pre tínedžerov a študentov sa cena pohybuje od 15 do 20 eur. Deti od 8 do 14 rokov stoja okolo 10 eur a deti do 8 rokov majú vstup na jarmok zdarma. Existuje aj špeciálny deň ukážok s názvom Happy View Day. Za tento deň zaplatíte okolo 40 eur na osobu.

Choďte na dovolenku na Techno Classica Essen 2026

Techno Classica Essen je fantastická príležitosť na dovolenku. Akcia trvá 5 dní. Pretože nechcete zmeškať ani jeden okamih, je nevyhnutné zostať nablízku. Keďže Techno Classica Essen netrvá celý deň, zvyšok času môžete stráviť objavovaním okolia a večerným stravovaním.