Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Veterama Hockenheim 2026

Klasické autá na predaj>

Veterama Hockenheim 2026

Od roku 1975 sa Veterama vyvinula na najväčší európsky trh s klasickými automobilmi. Každý rok priláka viac ako 4000 vystavovateľov z celej Európy a približne 5000 návštevníkov. Na veľtrhu stretnete množstvo zberateľov, ktorí hľadajú náhradné diely alebo kompletné autá. Veterama Hockenheim je miestom nálezov dlho hľadaných dielov a vozidiel.

Otváracie hodiny Veterama Hockenheim 2026

Veterama Hockenheim 2026 sa koná v apríli a začína v piatok a končí v nedeľu. V piatok však môžete vstúpiť len s prémiovým lístkom. Celkovo máte ešte 2 dni, a teda dostatok času na to, aby ste sa rozhliadli a užili si všetko krásne, čo Veterama Hockenheim 2026 ponúka.

Vstupné na Veterama Hockenheim 2026

Cena za denný lístok sa pohybuje od 10 do 15 eur pre dospelých. Deti do 15 rokov a osoby so zdravotným postihnutím majú vstup zdarma. Môžete si tiež kúpiť prémiové a/alebo kombinované lístky. Všetky tieto vstupenky je možné objednať online. Ideš s rodinou? Potom je tu možnosť zakúpiť si rodinnú vstupenku, ktorú si však môžete kúpiť až na pokladni pri príchode na Veterama Hockenheim 2026.

Ako nájsť Veterama Hockenheim 2026

Do Veterama Hockenheim sa dostanete veľmi ľahko. Môžete sa rozhodnúť zaparkovať svoje auto na stanici a potom pokračovať v ceste verejnou dopravou. To vás vysadí 500 m pred veľtrhom. Môžete sa tiež rozhodnúť ísť vlastným autom, potom môžete svoje auto zaparkovať na jednom z mnohých parkovacích miest. Na to si musíte kúpiť parkovací lístok. Nakoniec je tu aj možnosť prenocovať v kempingu Veterama Hockenheim.

Vydajte sa na výlet na Veterama Hockenheim 2026

Keďže Veterama Hockenheim sa odohráva na juhozápade Nemecka, nie je pre každého možnosť cestovať hore-dole. Vyberte sa preto na pekný víkend preč. Nemusíte sa tak báť cestovania a môžete si užívať krásne prostredie aj v čase, keď nie ste na akcii.