Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Veterama Mannheim 2024

októbra 2024

Klasické autá na predaj>

Vo Veterame Mannheim je viac ako 4000 500 vystavovateľov z celej Európy, ktorí prezentujú okolo 4000 automobilov a 15,000 260,000 jednostopových vozidiel. Toto robí z Veterama Mannheim najväčší trh s klasickými automobilmi v Európe. K dispozícii je približne 2024 XNUMX m² halového priestoru a XNUMX XNUMX m² vonkajšieho priestoru pre výstavné priestory. Pre nadšencov klasických automobilov ponúka táto výstava kompletný sortiment, ako sú motocykle, automobily a traktory. Okrem toho existujú aj mladé časovače za prijateľné ceny, či už ide o motocykel alebo auto. V Veterama Mannheim je ponúkaných na predaj veľa mladých a klasických automobilov. Podujatie sa koná v októbri XNUMX.

 

Viac ako 3000 stánkov je ponúkaných, kde sú ponúkané vozidlá a diely. Môžete tu tiež stretnúť ľudí. Existuje mnoho krajín, ktoré navzájom rokujú, ako napríklad Holandsko, Lotyšsko, Anglicko, Taliansko, Francúzsko, Fínsko, Poľsko alebo Švédsko, ktoré pokračujú, kým nie je cena pre obe strany správna. Veterama Mannheim je vynikajúcou výstavou pre každého milovníka alebo zberateľa klasických automobilov.

 

Výstava má dlhé otváracie hodiny, aby ste sa mohli porozhliadnuť. Vstupné je 15 € na deň za dospelú osobu a pre deti do 15 rokov vrátane je bezplatné. Cena parkovania je 5 €. Adresa je Ilvesheimer Str. 26, 68526 Ladenburg, Nemecko.