Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Veterama Mannheim 2025

Veterama Mannheim je najväčší trh s klasickými automobilmi v Európe. Veterama Mannheim každoročne prijíma viac ako 4,000 500 vystavovateľov, ktorí prezentujú 4,000 automobilov a 15,000 2 dvojkolesových vozidiel. To sa deje v 260,000 2 mXNUMX haly a XNUMX XNUMX mXNUMX výstavnej plochy vonku. Pre skutočných nadšencov starobincov ponúka táto výstava kompletný sortiment, ako sú motocykle, autá a traktory. Youngtimery nájdete na veľtrhu aj za prijateľné ceny, či už ide o motorku alebo auto.

Na samotnom veľtrhu je viac ako 3000 stánkov, kde sú ponúkané vozidlá a diely. Môžete tu stretnúť aj iných nadšencov áut. Existuje aj veľa krajín, ktoré medzi sebou obchodujú na burze, napríklad Holandsko, Lotyšsko, Anglicko, Taliansko, Francúzsko, Fínsko, Poľsko a Švédsko.

Klasické autá na predaj>

Otváracie hodiny Veterama Mannheim 2025

Veterama Mannheim 2025 sa koná v októbri a začína v piatok a končí v nedeľu. V piatok však môžete vstúpiť len s prémiovým lístkom. Celkovo máte ešte 2 dni, a teda dostatok času na to, aby ste sa poobzerali a užili si všetko krásne, čo Veterama Mannheim 2025 ponúka.

Vstupné na Veterama Mannheim 2025

Cena za denný lístok sa pohybuje od 10 do 15 eur pre dospelých. Deti do 15 rokov a osoby so zdravotným postihnutím majú vstup zdarma. Môžete si tiež kúpiť prémiové a/alebo kombinované lístky. Všetky tieto vstupenky je možné objednať online. Ideš s rodinou? Potom je tu možnosť zakúpiť si rodinnú vstupenku, ktorú si však môžete kúpiť až na pokladni pri príchode na Veterama Mannheim 2025.

Ako nájsť Veterama Mannheim 2025

Do Veterama Mannheim sa dostanete veľmi ľahko. Môžete sa rozhodnúť zaparkovať svoje auto na stanici a potom pokračovať v ceste verejnou dopravou. Toto vás vysadí 5 minút pred veľtrhom. Môžete sa tiež rozhodnúť ísť vlastným autom, potom môžete svoje auto zaparkovať na jednom z mnohých parkovacích miest. Na to si musíte kúpiť parkovací lístok. Nakoniec je tu aj možnosť prenocovať v kempingu Veterama Mannheim.