Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1957 Alfa Romeo Giulietta Spider

Prvá Alfa Romeo Giulietta Spider by mala debutovať v roku 1955 a vo výrobe by zostala až do príchodu Dueta v roku 1966. Otvorená dvojmiestna Giulietta Spider, ako aj jej náprotivky Berlina a Sprint, by založili značku Alfa Romeo, najmä v USA. Modely Alfa Romeo Giulietta Spider zo začiatku éry sú známe ako série 2, zatiaľ čo neskoršie modely sú známe ako série 750. Ak uvažujete o kúpe modelu Alfa Romeo Giulietta Spider z roku 101, pozrite sa na zoznam ER Classics!

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Alfa Romeo Giulietta Spider používa dvojitý spätný motor s objemom 1290 cm3 a jediným karburátorom. Vydania Veloce by ponúkali variant s dvojitým karburátorom. Hrdza je problémom všetkých skorých automobilov Alfa Romeo, preto nezabudnite skontrolovať, či nie sú poškodené hrdzou, ale aj či nie sú v minulosti opravené. Trh s kvalitnými modelmi Alfa Romeo Giulietta Spider je dosť konkurenčný. Ak uvažujete o kúpe projektu obnovy Giulietta Spider, nezabudnite vypočítať náklady, pretože niektoré súčasti a komponenty môžu byť drahé a ťažké ich nájsť. Rovnako ako všetky klasiky, aj spoločnosť ER Classics vždy povzbudzuje kupujúcich k prehliadke treťou stranou. Získate tým nielen obraz o celkovom stave automobilu, ale aj o tom, či je alebo nie je pôvodné. Ak chcete získať ďalšie tipy, ako sú tieto, spojte sa s nami ešte dnes!

Alfa Romeo Classic Cars na predaj