NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint Špeciálne

Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale by debutovala v 1957e so zjednodušenou karosériou a senzačným vzhľadom. 1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale je často porovnávaný so športovým autom Disco Volante a futuristickou Berlinou Aerodinamica Tecnica. Všetky modely Giulietta Sprint Speciale sú vybavené výkonným motorom 1.3, Veloce s dvojitou vačkou, ktorý ponúka dvojité karburátory Weber a výkon približne 100. Zberatelia považujú 1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale za jeden z najatraktívnejších klasických automobilov Alfa Romeo. Giulietta Sprint Speciale je auto, ktoré nájde svoje miesto na akejkoľvek ročníkovej súťaži a je výnimočnou voľbou pre tých, ktorí chcú do svojej zbierky pridať auto Alfa Romeo.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Odhaduje sa, že približne 1366 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale autá boli vyrobené pred 1963, keď model sa stal Giulia Sprint Speciale. Jedinou skutočnou zmenou v tom čase bolo uvedenie nového motora 1570 cc a predných kotúčových bŕzd. Premýšľate o kúpe 1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale? Môžete si byť istí, že toto je investícia Alfa Romeo, ktorá určite obstojí v skúške času. Pri nákupe sa vždy uistite, že model, o ktorý máte záujem, je čo najoriginálnejší. Kým mechanici sú zvyčajne priamo dopredu a relatívne ľahko sa pracuje, karoséria pre tieto modely môže byť dosť drahá. Každé auto by malo byť kontrolované na hnilobu v celom tele. V tomto procese vám môže pomôcť kvalifikovaný mechanik Alfa Romeo alebo odborník na klasické autá. Pre viac tipov pre 1957 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale sa prosím spojte s ER Classics. Ich tím vám pomôže nájsť Giulietta Sprint Speciale, o ktorej ste snívali. Od projektov obnovy až po originály mincovne.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj