Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1958 Alfa Romeo Giulietta Spider

Alfas prvý monokokový dizajn, motor 1900 cc inline-4 by produkoval toľko výkonu ako preplňované motory 1750 cc pretekárskeho motora 30. Tento impozantný motor bol zmenený v 1954 pre spustenie Alfa Romeo Giulietta. Debutované v modeloch Berlina, Sedan a Sprint Coupe na autosalóne v Turíne 1954, Giulietta mohla dosiahnuť najvyššiu hodnotu 100 mph. Pinnfarina navrhnutý Alfa Romeo Giulietta Spider by sa spustil v 1955. 1958 Alfa Romeo Giulietta Spider je vynikajúcim klasickým vozidlom a je požadovaný mnohými zberateľmi.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Pri kúpe Alfa Romeo Giulietta Spider je dôležité rozlišovať medzi štandardnou Giulietta Spider a Spider Veloce. Aj keď sú si dosť podobné, vydanie s dvojitým karburátorom Veloce bolo podstatne rýchlejšie a dnes je vzácnejšie. Bolo vyrobených iba 2796 jednotiek Giulietta Spider Veloce. Či už hľadáte štandardný model alebo uprednostňujete vydanie Veloce, vždy je nevyhnutné, aby ste každý potenciálny nákup overili odborníkom. Spoločnosť ER Classics vás víta pri prehliadaní ich webových stránok, kde sa dozviete viac o Alfa Romeo Giulietta Spider z roku 1958.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj