Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1958 Alfa Romeo Giulietta Sprint Špeciálne

Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale (Giulietta SS) bola luxusnejšia Giulietta v rade. Kým Alfa Romeo vyrába verziu Berlina Sedan, Bertone navrhol 1958 Sprint Speciale. Giulietta SS sa zdalo byť dokonalým riešením pre súťažnú verziu Giulietta Sprint Veloce. Napriek tomu sa ukázalo, že SS je pre túto úlohu príliš ťažká a namiesto toho sa stala štýlovým cestným autom. Vyrobené z 1957-1962, by Giulietta SS vidieť 1366 vyrábané jednotky.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Kupujúci Sprievodca Akonáhle ste našiel 1958 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale, že youre záujem, chcete zabezpečiť 3rd kontrolu strany. Tieto klasiky môžu mať problémy s hrdzou, takže je dôležité zabezpečiť, aby ste si boli vedomí akéhokoľvek poškodenia hrdzou. Tiež sa uistite, že dobre rozumiete celkovému stavu motora a elektrického systému. To sú len niektoré z tipov pre 1958 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj