Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1959 Alfa Romeo Giulietta Spider

Modelový rok 1959 znamenal koniec série 750 a začiatok série 101. Táto nová verzia by mala byť uvedená na autosalóne vo Frankfurte nad Mohanom v roku 1959. Ak uvažujete o kúpe modelu Alfa Romeo Giulietta Spider z roku 1959, spoločnosť ER Classics vám rada pomôže. Či už hľadáte Alfa Romeo Giulietta Spider z roku 1959 v showroomovom stave alebo dôkladnú obnovu, nechajte spoločnosť ER Classics pracovať za vás!

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Pri kúpe 1959 Alfa Romeo Giulietta Spider existuje množstvo vecí, o ktorých sa dá premýšľať. Hľadáte reštaurátorské auto, víkendový vodič alebo nedotknutú showroom kvality auta? Porovnali ste čísla motorov a podvozkov so záznamami Alfa Romeo? Na tieto otázky môže odpovedať znalý expert na vykonanie kontroly strany 3rd. Pre viac tipov vás ER Classics privíta, aby ste ich kontaktovali ešte dnes. Nezabudnite si prezerať online inventár ER Classics. V prípade záujmu o vozidlo nás neváhajte kontaktovať ešte dnes.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj