NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


1959 Alfa Romeo Giulietta Sprint Špeciálne

Spoločnosť Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale, ktorá bola založená v 1957, pôsobila na automobilovom priemysle so svojou efektívnou karosériou a krásnym zakrivením. Bertone by navrhol a vyrobil Sprint Speciale pre Alfa Romeo, ponúkaný ako luxusnejší Giulietta. Vozidlo sa stane senzačným doplnkom k zostave Giulietta. V prvých rokoch výroby sa vyrábajú príklady približne 100 Low Nose, z ktorých niektoré sú hliník. Tieto príklady nízkeho nosu sú veľmi zriedkavé.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Sprievodca pre kupujúcich Či už hľadáte 1959 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale, ktoré môžete obnoviť, alebo ten, ktorý je pripravený na najlepší autosalón, ER Classics vám môže pomôcť pri hľadaní klasického auta, ktoré si prajete. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás. Tiež vás vyzývame na prehliadku nášho on-line katalógu na zobrazenie vozidiel Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale v súčasnosti v našej showroomi.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj