Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1959 Alfa Romeo Giulietta

1959 Alfa Romeo Giulietta označil novú verziu Giulietta, ktorá debutovala v 1954. Táto nová verzia bola predstavená verejnosti na autosalóne vo Frankfurte a predstavovala niekoľko zmien; Prestavenie palivovej nádrže, predefinovaný nos, zapustené svetlá, nové svetlomety a revidované krúžky prednej mriežky. Vozidlo bolo oveľa viac organizované vnútri. Zatiaľ čo predchádzajúce modely Giulietta boli súčasťou série 750 a 753, tieto nové modely boli označené sériu 101. Tam bolo niekoľko štýlov tela Giulietta; Bertone navrhnutý a postavený Sprint, otvorený 2-sedadla Spider a 4-dvere Berlina TI.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Ak uvažujete o kúpe Alfa Romeo Giulietta, existuje niekoľko krokov, ktoré by ste mali vziať do úvahy. Je vždy vo vašom najlepšom záujme nájsť najkompletnejší príklad, ktorý môžete pre svoj rozpočet. Drž sa ďalej od zhrdzavených áut a snaž sa nájsť autá, ktoré sú čo najoriginálnejšie. Vždy sa opýtajte, či má predajca dokumentáciu o údržbe a servisnej histórii. To je len niekoľko tipov, ktoré sa ER Classics naučila počas svojich dlhoročných skúseností. Ak sa chcete dozvedieť viac o 1959 Alfa Romeo Giulietta, neváhajte a navštívte túto stránku.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj