Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1960 Alfa Romeo Giulietta Spider

Linka Alfa Romeo Giulietta bola vyrobená z 1954 na 1965 a bola prvýkrát zahájená na autosalóne 1954 v Turíne. Približne 132000 jednotky boli postavené v továrni v talianskom Miláne. S otvoreným vrcholom karosérie sedadiel 2 sa kabína Alfa Romeo Giulietta Spider stala jedným z najrozšírenejších automobilov značky Alfa Romeo. Vďaka valcovým motorom 1290cc 4 bol Giulietta Spider ponúkaný len v štandardnej miere, až kým nebudú k dispozícii 1956 vydania s dvojitými karburátormi Veloce. Giulietta Spider bude pokračovať cez 1965.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Možno najdôležitejší tip, ktorý si musíte zapamätať pri kúpe modelu Alfa Romeo Giulietta Spider z roku 1960, a to vždy, keď skontroluje použitie externým technikom kvalifikovaný odborník. Budete sa chcieť uistiť, že model, ktorý si vyberiete, je čo najoriginálnejší a najautentickejší. Utrácanie peňazí za niečo, čomu veríte, je model Alfa Romeo Giulietta Spider Veloce z roku 3, iba ak sa dozviete, že ide o falošný, môže byť veľmi nákladnou chybou. Porovnajte čísla motorov a podvozkov so záznamami Alfa Romeo. Ak chcete preskúmať 1960 automobilov Alfa Romeo Giulietta Spider, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii v našom showroome, môžete prehľadať náš online inventár.