Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1960 Alfa Romeo Giulietta Sprint Špeciálne

Jednou z najzaujímavejších vlastností dizajnu Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale je jeho aerodynamika. 1960 Alfa Romeo Giulietta SS má koeficient odporu len 0.29, ktorý je veľmi nízky. Tento debut na autosalóne 1957 Turin ponúkol zakrivenie, ktoré uchvátilo srdcia fanúšikov športových automobilov. Len 1366 jednotky Alfa Romeo Giulietta SS boli postavené medzi 1957 a 1962. Nákup 1960 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale je super vzrušujúce! Kontakt s ER Classics dnes dozvedieť viac.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Podlahy modelu 1960 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale sú známe tým, že poškodzujú hrdzu. Kým niektorí hrdza nemusí vás od nákupu a obnovenie SS, mali by ste sa vždy pokúsiť nájsť dobre vybavené auto v rámci svojho cenového rozpätia. Ak hľadáte mincovňu Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale, nemali by ste poškodiť hrdzu. Preskúmajte online inventár ER Classics a pozrite si klasické autá Alfa Romeo, ktoré majú v súčasnosti na sklade.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj