Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1960 Alfa Romeo Giulietta

1960 Alfa Romeo Giulietta bol súčasťou série 101 z modelov Giulietta, vyrábaných od spoločnosti 1959 až do 1961. Najdôležitejšia úprava sa sústredila na motor a rýchlostnú prevodovku 4. Rýchlostné prevodovky 5, ktoré dnes vidíme v modeloch 101 série Giulietta, sú buď transplantáty alebo konverzie.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Ak uvažujete o kúpe 1960 Alfa Romeo Giulietta, dostanete sa na správne miesto. Je dôležité vedieť, že predchádzajúce modely 750 Giulietta a séria 101 majú pomerne veľa častí, ktoré sa vzájomne nevymieňajú. Prechod z modelov 750 na modely 101 bol postupný, pričom sa pridávali nové položky, pretože zásoby starých dielov boli preč. Keď robíte svoj výskum na konkrétnom vozidle, vždy sa uistite, že ste si auto overili. Pre viac tipov pre 1960 Alfa Romeo Giulietta, kontaktujte tím spoločnosti ER Classics dnes. Neváhajte a prezrite si svoj online inventár a zavolajte tímu s prípadnými otázkami.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj