NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


1961 Alfa Romeo Giulietta Spider

Hoci Giulietta prišiel do 1952 ako Berlina Sedan a Sprint Coupe, Spider by neprišiel až do 1955. Neskôr v 1956 sa objaví aj Giulietta Spider Veloce. V modeli 1959 dostane rad Alfa Romeo Giulietta zmenu štýlu. Rázvor vozidla Spider by narástol o 2 palcov. Giulietta Spider by tiež videl viac zaoblené krídla, nové svetlomety a horizontálne tyče na prednej mriežke. Počnúc 1960, Alfa Romeo Giulietta Spider by bol ponúkaný s odnímateľným tvrdým vrchom.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Mnoho zberateľov klasických automobilov je presvedčených, že vydanie Alfa Romeo Giulietta Spider Veloce z roku 1961 je najlepším spôsobom, ako zažiť skutočný zážitok z Alfa Romeo. Toto je samozrejme osobná preferencia, štandardná melódia Alfa Romeo Giulietta Spider z roku 1961 je rovnako pôsobivá a krásna. Či už hľadáte reštaurátorský projekt Giulietta Spider alebo model autosalónu, ER Classics sa teší, že vám pomôže nájsť klasickú Alfa Romeo, po ktorej túžite. Nezabudnite prehľadať ich online inventár a prezrite si klasické modely Alfa Romeo, ktoré sú momentálne k dispozícii.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj