Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1961 Alfa Romeo Giulietta Sprint Špeciálne

Alfa Romeo Giulietta SS bol prepustený v 1957 ako luxusný nový štýl karosérie v populárnej sérii Giulietta. Vydané súčasne so Sprint Zagato, oba modely pridali aerodynamické body k už pôsobivému modelu modelov Alfa Romeo Giulietta. Alfa Romeo Sprint Speciale je známa svojim vynikajúcim štýlom a zakrivením, zatiaľ čo Alfa Romeo Sprint Zagato je chválený pre svoj závodný rodokmeň. 1961 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale použil motor Alfa Romeo 1290 cc s dvojitým vačkom 4. Iba jednotky 1366 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale by boli postavené pred odchodom do spoločnosti 1962. Ak zvažujete nákup 1961 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale, dajte nám pomôcť nájsť klasické auto, ktoré si prajete.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Keď hľadáte kúpiť 1961 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale, je vždy dôležité overiť, či sa skutočne pozeráte na originál. To možno dosiahnuť porovnaním čísel motora a podvozku s oficiálnymi záznamami Alfa Romeo. Budete chcieť nájsť najlepšie auto, ktoré si môžete dovoliť v rámci svojho cenového rozpätia. Obnovenie Giulietta SS môže často prevážiť skutočnú hodnotu auta. Ak hľadáte úplne obnovené vozidlo alebo vozidlo s mätou, určite požiadajte o akúkoľvek dokumentáciu, ktorú môžu mať. Pre ďalšie tipy, ako sú tieto, ERclassics odporúča, aby ste sa s nimi priamo kontaktovali.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj