Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1962 Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta bola prvá spoločnosť po druhej svetovej vojne, ktorá sa podobala pretekárskym vozidlám, o ktorých sa Alfa dozvedela. Vyrobené prostredníctvom 1965, Giulietta bol ponúkaný v troch rôznych štýloch tela: Berlina Sedan, Sprint Coupe a Spider Cabrio. Výroba Giulietta by pokračovala cez 1965 predtým, ako by bola nahradená Alfa Romeo Giulia.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

1962 Alfa Romeo Giulietta použil motor Alfa Romeo s dvojitou vačkou a rovným 4 1290 cc. Pre záujemcov o kúpu Alfa Romeo Giulietta je na pamäti niekoľko vecí. Tieto talianske autá značky 1960 môžu byť sužované hrdzou a niektoré časti môžu byť drahé. Je dôležité nájsť najlepšie auto, ktoré môžete v rámci svojho rozpočtu. Rovnako ako u všetkých klasických automobilov, aj 3rd party kontrola vám ušetrí veľa peňazí v dlhodobom horizonte. Pre viac tipov na 1962 Alfa Romeo Giulietta, neváhajte kontaktovať ER Classics dnes. Od klasických nálezov až po nedotknuté klasické autá, to všetko má ER Classics vo Waalwijk Holland. Prosím, neváhajte si prezerať ich online inventár a dont neváhajte kontaktovať s akýmikoľvek otázkami, ktoré môžete mať.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj