Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1963 Alfa Romeo Giulietta

Spoločnosť Alfa Romeo Giulietta bola prvýkrát predstavená v 1954 a získala označenie série 750. Počas 1959 bol ohlásený model série 101. 1963 Alfa Romeo Giulietta sa považuje za súčasť modelov série 2nd Giulietta 101. Ak si myslíte, že si kúpite 1963 Alfa Romeo Giulietta, je dôležité mať na pamäti, že mnoho častí série 750 a 101 nie je zameniteľné. Najlepším spôsobom na autentifikáciu akéhokoľvek vozidla, ktoré zvažujete nákup, je overiť model podvozkom a číslami motora.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Ďalším tipom pre overenie akéhokoľvek potenciálneho nákupu je požiadať o akúkoľvek dokumentáciu týkajúcu sa histórie a údržby. Zatiaľ čo by sa malo zabrániť poškodeniu vozidiel s veľkým poškodením hrdze, tie, ktoré majú minimálne poškodenie hrdzou alebo ktoré boli obnovené, sú skvelé nákupy. Viac tipov na 1963 Alfa Romeo Giulietta vám v službe ER Classics odporúčame prehliadnuť túto stránku a preskúmať našu inventúru a zobraziť klasické autá Alfa Romeo, ktoré sú momentálne v našom showroomu.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj