Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1964 Alfa Romeo Giulia Spider

V spoločnosti 1962 by taliansky výrobca automobilov aktualizoval svoj Giulietta Spider a nazval ho Giulia. Pre tých, ktorí sú noví zberatelia Alfa Romeo, môžete ľahko odlíšiť Giulia Spider od Giulietta Spider od vydutia kapoty v Giulii. 1964 Alfa Romeo Giulia Spider prináša najvyššiu cenu, keď je v najlepšom stave. Väčšina ľudí, ktorí uvažujú o kúpe 1964 Alfa Romeo Giulia Spider, prijme auto na reštaurovanie, pretože tieto klasické autá sú staršie ako 60.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

Pri kúpe Alfa Romeo Giulia Spider z roku 1964 by ste mali vždy hľadať hrdzu. Zatiaľ čo sa Giulia Spider dá opraviť pomerne ľahko, karosérie týchto automobilov môžu byť hrdzavo natoľko hrdzavé, že ich oprava nie je dosť ekonomická. Modely Spider zvyčajne hrdzajú okolo oblúkov blatníkov, vahadiel a podlahových krytín. Je to len niekoľko tipov pre Giulia, ktoré sa ER Classics naučil v priebehu rokov. Keď ste pripravení preskúmať dostupné automobily Alfa Romeo Giulia Spider z roku 1964, neváhajte nás kontaktovať ešte dnes.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj