Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


1965 Alfa Romeo Giulia Spider

Giulia Spider bol prvýkrát odhalený v 1962 a predával sa ako aktualizovaná verzia Giulietta Spider. Alfa Romeo Giulia Spider bude mať 1.6 litrový motor a prevodový stupeň 5. Približne boli vyrobené jednotky 9250 štandardného modelu Alfa Romeo Giulia Spider. Giulia Spider Cabrio bol tiež k dispozícii ako Veloce, so zvýšeným výkonom na 112hp. Boli vyrobené iba automobily 1091 Veloce. Ak si myslíte, že si kúpite 1965 Alfa Romeo Giulia Spider, ER Classics vám môže pomôcť.

Hľadáte kúpiť klasický Alfa Romeo?

1965 Alfa Romeo Giulia Spider je náchylný na poškodenie hrdze, takže je najlepšie vykonať inšpekciu strany 3rd, aby ste pochopili stav auta. Predchádzajúci majitelia často robia nezvyčajné veci v snahe získať väčší výkon. Vždy dávajte pozor na prázdne konzoly alebo drôty, ktoré nikam nechodia. Jeho normálne pre Spider auta v tomto veku uniknúť niektoré oleje. Avšak všetko, čo uniká ako chladiaca kvapalina alebo brzdová kvapalina, nie je normálne. Keď ste pripravení preskúmať klasické autá 1965 Alfa Romeo Giulia Spider, ktoré vám budú k dispozícii, ER Classics vám pomôže. Prezrite si ich skladom a prezrite si klasické autá v súčasnosti v ich showroome.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj