NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený

BouwjarenTyp 1965 Jaguar E

E-Type zostal jedným z najobľúbenejších športových vozidiel v celom 60s a bol poháňaný len najviac elitnou klientelou dňa. 4.2 litrový valcový motor 6, ktorý bol pôvodne použitý v Jaguar XK150, umožnil prístup k rýchlostiam viac ako 150 mph. Niektoré zo zmien, ktoré boli zapracované do modelu 1965 E, zahŕňali generátor, ktorý bol nahradený alternátorom a elektrický systém Lucas sa prepol na záporné uzemnenie. Prístrojová doska sa zmenila z hliníka na čiernu a pridali sa pohodlnejšie sedadlá.

Hľadáte kúpiť klasický Jaguar?

Možno najlepší tip, ktorý môže ER Classics ponúknuť, je kúpiť si auto v najlepšom možnom stave, ktorý si môžete dovoliť. Pomerne lacný typ E sa môže rýchlo stať nočnou morou s problémami, ako je hrdza, elektrické systémy a iné problémy. I keď to môže stáť nejaké nejaké peniaze navyše, prenájom 3rd strana expert kontrolovať akýkoľvek potenciálny nákup môže ušetriť veľa peňazí. ER Classics by bolo potešením hovoriť s vami a pomôcť vám nájsť Jaguar E typ vašich snov.

Jaguar Classic Cars na predaj