Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku


1955 Mercedes Benz 190SL

190SL je skvelým zberateľským klasickým autom a je relatívne cenovo dostupný. Model 1955 Mercedes Benz 1963SL, ktorý vyrába spoločnosť Mercedes od spoločnosti 1955-190, bol ocenený spoločnosťou Road and Track za jeho dizajn a spracovanie. K dispozícii ako kupé s odnímateľnou pevnou strechou alebo ako roadster s kabrioletom. Aj keď auto zdieľa rovnaký rázvor s Mercedes 300SL, niekoľko komponentov Mercedes Benz 190SL skutočne prišlo z 180 Saloon.

Hľadáte kúpiť klasický Mercedes?

Medzi odhalením prototypu na autosalóne NY a začiatkom výroby v 1955 bolo vykonaných niekoľko úprav. Prvý uni-body Mercedes použil oceľový podvozok s hliníkovou kapotou, veko kufra a pomlčku. Aj s týmito hliníkovými dielmi, auto vážilo takmer 2600 libier. Počas vývoja modelu 1955 Mercedes Benz 190SL bolo vykonaných mnoho výrobných zmien, vrátane modifikácií palubnej dosky, modifikácie ovládacej páky spojky a prerušenia palivovej nádrže na vstupe do nádrže. Pre kupé boli oblúky zadného kolesa vybavené ozdobnými lištami a vnútorné dverové panely boli pripevnené spinkami namiesto skrutiek. Toto sú niektoré z indikátorov potrebných na zistenie, či máte originálny model 1955 190SL pri kúpe klasického modelu Mercedes Benz. Ak sa chcete dozvedieť viac o Mercedes Benz 190SL, tím spoločnosti ER Classics sa teší na pomoc. Kontaktujte ich dnes, aby ste sa dozvedeli viac a preskúmali klasické autá, ktoré máte k dispozícii!

Mercedes Benz Classic Cars Na predaj