Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený | Zatvorené v deň Nanebovstúpenia 13. mája


1964 Mercedes Benz 220SEb Kabriolet

Mercedes Benz 220SEb Cabriolet prvýkrát debutoval vo februári 1961, aby oslávil opätovné otvorenie múzea Daimler-Benz a výročie 75. V zostave sa uvidí viac ako desať rokov výroby s veľmi malými zmenami v priebehu rokov. Iba 2729 modelov 16.902 Mercedes Benz 220SEb, ktoré sa kedy vyrábali, boli modely modelov Cabriolet.

Hľadáte kúpiť klasický Mercedes?

Pri kúpe vozidla 1964 Mercedes Benz 220SEb Cabriolet nájdete niekoľko základných krokov, ktoré budete chcieť urobiť. Vždy overte čísla podvozku a motorov proti záznamom značky Mercedes. Vykonajte dôkladnú kontrolu hrdze a mechaniky so stranou 3rd. Vždy žiadať o akúkoľvek dokumentáciu, ktorú predajca môže mať. Jedným z najlepších tipov pre tento konkrétny model je zabezpečiť, aby ste skutočne pozreli originálny model Cabriolet. Mnoho modelov Coupe bolo obmedzených a premenených na bláznivých nič netušiacich kupujúcich. Ak chcete získať viac tipov, ako sú tieto informácie pre 1964 Mercedes Benz 220SEb Cabriolet, tím ER Classics vás vyzýva, aby ste prehliadali túto webovú stránku. Ak máte nejaké otázky, sú to len telefonické hovory.

Mercedes Benz Classic Cars Na predaj