Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený | Zatvorené v deň Nanebovstúpenia 13. mája


1950 Porsche 356 Pre-A

Napriek tomu, že je v dnešnej dobe v USA pomerne drahý, Porsche 356 si po svojom debute našlo svoje publikum rýchlo. Rastúci rodokmeň modelu 356 na závodnom okruhu by upevnil jeho miesto na európskom trhu so športovými vozidlami. Model Porsche 1949 Pre-A z roku 1950, ktorý bol uvedený na trh v roku 356, bude jedným z prvých sériových automobilov Porsche, ktoré sa dostanú do ulíc. Prvých 356 modelov bolo ručne vyrobených z hliníka, ale keď sa výroba presunula do Nemecka, modely začali mať oceľové telo.

Hľadáte kúpiť klasický Porsche?

Vzhľadom k nákupu 1950 Porsche 356 Pre-A? Začnite preskúmaním dokumentácie k vozidlu. Skontrolujte tiež číslo motora a podvozku, aby ste sa uistili, že sa zhodujú s číslami na vozidle. Vzhľadom k tomu, Porsche 356 Pre-A je také žiaduce auto, existuje mnoho repliky tam, že zamaskovať ako originály. Je dôležité, aby ste si overili pravosť akéhokoľvek modelu, o ktorom uvažujete.

Porsche Classic Cars na predaj